Teras Çatı Bina İzolasyonu

Teras Çatı Bina İzolasyonu | sürekli sorun haline gelmektedir bu sorunu düzeltebilmek için imalatçı firmaların uzun yıllar arge ve test sonuçlarına göre uzun yıllar izolasyon sektörüne hizmet etmek amacı ile ürettikleri çeşitli izolasyon sistemleri mevcuttur.

epoksi bazlı teras çatı bina  izolasyon sistemimiz yağmur nem ve ısı sorunu nu tamamen ortadan kaldırmaktadır Teras çatı  bina izolasyonu.bina balkon,teras çatı,wc,ve banyo, izolasyon larında üstün yapışma estetik görünüm ve uzun yıllar sızdırmazlık özelliği taşımaktadır.

Teras Çatı Bina İzolasyonu

Teraslarda uygulanan xp es naylon ve şap sistemi hem bütçe olarak zorlamakta hemde binaya ekstra tonlarca yük bindirmektedir Teras çatı izolasyonu.bu durumda hem maliyet hem bina çatısına ekstra yük bindirmeden yapıldığından çok daha avantaj taşımaktadır.

Teras Çatı Bina İzolasyonu Üstün ısı yansıtıcı özelliği Mükemmel su geçirmezlik özelliği Mantar, küf ve yosun direnci Üstün UV Direnç ve son derece dayanıklı Geliştirilmiş iç mekan konfor ve daha iyi yaşam koşulları icin A / C & Enerji ve maliyet tasarrufu azaltılmış Çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma özelliği sağlar.

Teras Çatı Bina İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Ayrıca teras çatı bina izolasyonu şu şekilde de yapılabilir yüzey tamamen temizlenir çatı varsa kaldırılır bina yan duvarları parepet yapılır. 1mt yükseltilir zemin yüzeye xps 5cm kalınlığında köpük serilir üzerine 20cm kalınlığında sap dokülür, şap kuruduktan sonra üzerine bir düz bir ardoazlı kumlu mebran yapılır işlem sonlanrılır.